Portfolio


Advokátní kancelář Růžička & Knopp

Originálně pojatá webová prezentace stylizovaná do knihy, jejíž webové stránky představují jednotlivé listy. Volbou listu je aktivována animace, jež zobrazí další podstránku.

Prezentace klade důraz na dynamiku, je založená na aktivních prvcích, které ve velké míře využívají jQuery framework a celou řadu přidružených knihoven.

zaměření: služby
realizace: kód
použité technologie: XHTML, PHP, CSS, JavaScript, jQuery

webdesign reference - webové stránky Advokátní kancelář Růžička & Knopp

Samovar

Na stránkách Samovaru se v sobě skloubí prezentace restaurace a obchodu nabízející ruské speciality.

Volbou grafického ztvárnění v ruském stylu Chochloma jsem chtěl navodit pocit příznačný pro tento druh zboží a služeb. Tento výtvarný styl je typický svou kombinací barev zlatá, černá a červená za přítomnosti různých rostlinných motivů. Stylizace rovněž funguje jako výborný výrazový prostředek, kterým se odlišuje od ostatních stránek konkurence.

zaměření: pohostinství a obchod
realizace: grafický návrh
použité technologie: Photoshop


ZUŠ P. Křížkovského

Barevné, živé stránky s čistým designem určené dětem - tento cíl jsem si na počátku stanovil, snažil se ho dosáhnout. Výsledek mého snažení můžete posoudit sami.

Stránky ZUŠ Pavla Křížkovského jsou tématicky i technologicky propojené s webem gymnázia, část informací je editována ve společném editačním rozhraní informačního systému.

zaměření: školství
realizace: kompletní (grafický návrh, kód, SEO)
použité technologie: Photoshop, XHTML, PHP, MySQL, CSS, JavaScript, jQuery


Adami Design

Vyšší vizuální atraktivita a uživatelská přívětivost jsou hlavním cílem nově přepracovaného designu stránek Adami Design. Nejen struktura navigace ale i uživatelské rozhraní by mělo usnadnit orientaci i možný výběr objednání služby.

Cílem prezentace je jasně informovat nejen o společnosti a nabízených službách. Stránky nabízí zákazníkům možnost shlédnout již vytvořené návrhy interiérů v galeriích nebo přímo objednat prostřednictvím poptávkového formuláře.

zaměření: interier design / návrhy interiérů
realizace: kód, SEO
použité technologie: XHTML, PHP, CSS, JavaScript, jQuery

webdesign reference

TScar

Zcela nová webová prezentace autoservisu a autodopravy TScar, která prostřednictvím elegantního a přitom přehledného designu informuje zájemce nejen o rozsahu nabízených služeb.

zaměření: autoservis a autodoprava
realizace: kód
použité technologie: XHTML, PHP, CSS, JavaScript, jQuery


Informační systém

Informační systém byl vyvíjen pro potřeby Gymnázia a Základní umělecké školy Pavla Křížkovského. Systém byl postaven na skriptovacím jazyce PHP databázovém systému MySQL a značkovacím jazyce XHTML. Doplňkové funkce zajišťoval JavaScript a pluginy postavené na frameworku jQuery.

Design uživatelského rozhraní jsem navrhl s ohledem na maximální využitelnost místa, uživatelský komfort a přehlednost.

Více informací o systému na samostatné stránce.

webdesign reference - informační systém

Osobní stránky

Původní design osobních stránek z roku 2008. Celé IT odvětví, web design jsou oblastmi, které se neustále vyvíjí. V souladu s novými trendy vyvstala potřeba změny designu.

Původní, futuristicky laděný design kladl důraz na estetický dojem. Současný webdesign upřednostňuje přehlednost a prostor. To je zvláště důležité při větším množství textu.